Pohrebná služba JOZANA Michalovce

Sme tu pre Vás 24hodín denne

Kontakty

  • Obrancov Mieru 9, Michalovce 071 01
  • 0915 867 869
  • 0918 213 325
  •  jozana.sk

Otváracie hodiny

Pondelok Non stop
Utorok Non stop
Streda Non stop
Štvrtok Non stop
Piatok Non stop
Sobota Non stop
Nedeľa Non stop

Sme tu pre Vás 24hodín denne na tel: 0915 867 869, 0918 213 325

Nájdete nás na

Pohrebná služba Jozana Michalovce Vám ponúka kompletnú starostlivosť o Vašich zosnulých na území SR ale aj v rámci EU.


Ako úder blesku zasiahla Vás neuveriteľná správa, ktorá Vám zvestovala náhly odchod vášho milovaného-(milovanú). V takejto situácii si želáme, aby vaši zosnulí odišli v pokoji a dôstojne, aby o nich bolo dôstojne postarané na najvyššej úrovni.

Pohrebná služba Jozana Vám ponúka kompletnú starostlivosť o Vašich zosnulých na území SR ale aj v rámci EU. Po oznámení o úmrtia doma alebo v nemocnici nás bezodkladne kontaktujte a my za vás vybavíme všetko potrebné, aj úradné formality (k vybaveniu matriky je potrebne občiansky preukaz nebohého-nebohej + vybavovateľa OP).

Tak tiež naša pohrebná služba poskytuje aj cez víkend a sviatky matričné potvrdenie na uskutočnenie pohrebu, pričom si neúčtujeme poplatky za expresné vybavenie . A zabezpečíme kompletnú starostlivosť o nebohého a odvezieme do domu smútku podla želania pozostalých.

Máme za sebou 21-ročnú skúsenosť v oblasti pohrebných služieb a pracujeme nonstop 7 dní v týždni, Radi vám pomôžeme a poradíme. Ponúkame široký výber rakiev, smútočného príslušenstva, vence a živé kvety podľa želania pozostalých.

Naše Služby

Garantujeme kvalitu a Vašu maximálnu spokojnosť, samozrejme za prijateľných finančných podmienok. Naša pohrebná služba Vám zabezpečí komplexné vybavenie pietného aktu v Michalovciach, tak aj na celom území SR a taktiež v zahraničí, vrátane matričných dokladov.

V prípade, že klient požiada, sme ochotní matričné doklady vybaviť už do niekoľkých minút od zadania objednávky a neúčtujeme si za expresné vybavenie matričných dokladov žiadne skryté poplatky!!! Ďalej svojim klientom ponúkame mimoriadne profesionálnu úpravu zosnulých,akú vám nezabezpečí ani jedna z konkurenčných pohrebných služieb v Michalovciach .

V ponuke máme viac ako 20 druhov rakiev, rôznych farbách, a iných smútočných potrieb. K našim službám patrí i viazanie vencov, kytíc, ikebán a ďalších kvetinových darov. Samotná kvetinová výzdoba v rakve okolo zosnulého podľa predstáv a požiadaviek konkrétneho objednávateľa je samozrejmosťou.

Ďalšou neopomenuteľnou súčasťou našej pohrebnej služby je individuálny a veľmi citlivý prístup k pozostalým.


Pietny akt

V rámci samotného pietného aktu zabezpečujeme:
• jeho komplexné vybavenie,
• vybavenie matričných dokladov do niekoľkých minút od zadania objednávky (v prípade nutnosti dokážeme matričné doklady zabezpečiť do niekoľkých hodín od zadania objednávky klientom, pričom si neúčtujeme poplatky za expresné vybavenie)
• mimoriadne profesionálnu úpravu zosnulých, akú Vám nezabezpečí ani jedna konkurenčná služba


Vývoz zosnulých z bytov a domov zosnulého/-lej v rámci Michaloviec odvezie najneskôr do 20 minút od zadania telefonickej objednávky objednávateľom.

Touto cestou by sme si zároveň dovolili dať do pozornosti klientom skutočnosť, že za takéto služby si neúčtujeme žiadne poplatky.Záleží to od okolností daného prípadu.Odvoz zosnulých Ďalej zabezpečujeme odvoz zosnulých z domov dôchodcov, NSP (nemocnica), Charitných domov, DSS-iek a ústavov a zariadení pre seniorov. Široká ponuka smútočných potrieb je k dispozícií k nahliadnutiu v našej kancelárii na ul. Obrancov mieru 9, Michalovce

Sme tu pre Vás (nonstop) 24hodín denne tel: 0915 867 869, 0918 213 325

Pomôžeme vám ?

  • Obrancov Mieru 9, Michalovce 071 01
  • 0915 867 869
  • 0918 213 325
  •  jozana.sk

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.