Pohrebníctvo CHRYZANTÉMA Želiezovce

Pohrebné služby Mikuláša Konopku sú tu pre Vás.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 07:30 - 16:00
Utorok 07:30 - 16:00
Streda 07:30 - 16:00
Štvrtok 07:30 - 16:00
Piatok 07:30 - 16:00
Sobota 07:30 - 12:00
Nedeľa Zatvorené

Chryzantéma® pohrebná služba je prvou súkromnou pohrebnou službou na území v okresoch Levice a Veľký Krtíš. Od začiatku činnosti našej pohrebnej služby sme určovali kvalitu a rozsah služieb v oblasti pohrebníctva.


Kvalitu a sortiment pohrebných služieb naša konkurencia preberala len po určitom čase a niektoré dokázala len sledovať. Pozostalí, ktorí objednajú pohrebné služby v našej spoločnosti si možu byť istí, že urobili všetko, aby smútočný obrad bol dôstojný. 

Ak prežívate ťažké obdobie ak opustil Vás niekto blízky, zverte sa nám a my Vám pomôžeme v týchto ťažkých chvílach. Pohrebné služby Mikuláša Konopku sú tu pre Vás. 

Smrť blízkej osoby či už rodinného príslušníka, alebo priateľa, zabolí každého z nás. Doprajte preto pozostalým dôstojnú rozlúčku a uctite si jeho pamiatku. Naša spoločnosť Vám zabezpečí služby, ktoré Vámposkytne vyškolený personál pre situácie, ako sú pohreby. 

Vybavovanie potrebných dokladov može byť v tomto čase náročné, a preto sa postaráme aj o tieto záležitosti. 

Disponujeme taktiež predajom rakiev a vencov. Široká ponuka predstavuje rakvy od tých finančne náročnejších až po tie lacnejšie. 

Zorganizujeme dôstojnú rozlúčku s Vašim najbližším. Naše kompletné služby Vám uľahčia ťažké časy, vďaka ktorým budete môcť Vás čas venovať svojej rodine a o ostatné sa postará naša spoločnosť, preto firma Chryzantéma® pohrebná služba je tá správna voľba.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.